Masz pytania?

Zadzwoń: 77 44 20 680

Realizacje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które obejmują między innymi mikrobiogazownię rolniczą, a także wykonanie dokumentacji z zakresu doradztwa inżynierskiego firmy EKOAMRET.

Zawsze stawiamy na innowacyjne sposoby w zakresie realizacji projektów biogazowni rolniczych. Nasza firma składająca się wyłącznie z doświadczonych inżynierów i ekspertów branży mikroźródeł OZE. Dzięki temu jesteśmy w stanie zarówno oferować atrakcyjne ceny, jak i realistyczne terminy wykonania prac.

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 • Biogazownia rolnicza w miejscowości Długie gm. Wąpielsk

  Biogazownia rolnicza w miejscowości Długie gm. Wąpielsk

  W projektowanej przez naszą firmę inżynierską instalacji założono produkcję biogazu w mezofilnym procesie fermentacji metanowej, prowadzonym dwuetapowo. Komory fermentacyjne stanowią dwa leżące stalowe zbiorniki walcowe o objętości ok. 71,2 m3 każdy (średnica 2,75 m, długość 12,0 m). Zbiornikiem dofermentującym jest monolityczny, żelbetowy zbiornik o przekroju kołowym o objętości ok. 730 m3.

  Więcej

 • BIOGAZOWNIA ROLNICZA W M. UJAZD GM. TRZCIANA O MOCY ELEKTRYCZNEJ 150 KW

  BIOGAZOWNIA ROLNICZA W M. UJAZD GM. TRZCIANA O MOCY ELEKTRYCZNEJ 150 KW

  W instalacji biogazowej o mocy elektrycznej 150 kW w miejscowości Ujazd, zaprojektowanej przez naszą firmę inżynierską, zastosowano technologię beztlenowej fermentacji metanowej substancji organicznych pochodzenia rolniczego. Fermentacji poddawane są odchody z hodowli brojlerów i kiszonki roślin energetycznych. W projekcie uwzględniono również możliwość zastosowania substratów alternatywnych, np. pozostałości z procesu flotacji z ubojni drobiu.

  Więcej

 • Biogazownia rolnicza w m. Hryniewicze D. gm. Bielsk Podlaski 40 kW

  Biogazownia rolnicza w m. Hryniewicze D. gm. Bielsk Podlaski 40 kW

  Technologia biogazu wykorzystana w biogazowni rolniczej o mocy około 40 kW w miejscowości Hryniewicze Duże – gmina Bielsk Podlaski. Nasze zaangażowanie obejmowało: wykonanie projektu biogazowni rolniczej (opracowanie i realizacja założeń technologicznych), współudział w realizacji elementów wyposażenia biogazowni i uruchomieniu instalacji biogazowych wraz z serwisem, a także wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn.

  Więcej

 • Analizy i opracowania

  Poniżej przedstawiamy wybór najciekawszych tematów prac nad którymi pracowali specjaliści naszej firmy. Byli oni współautorami lub stworzyli samodzielnie następujące opracowania: Dokumentacja projektowa i wykonawcza kontenerowej mikrobiogazowni rolniczej KMR-10. Weryfikacja projektu „Bioelektrownia ELECTRA”, test procesu konwersji biomasy w produkt końcowy (zlecenie PKP Energetyka S.A.). Raport otwarcia dla inwestycji polegającej na budowie biogazowni rolniczej o mocy 1,9 MW w m. Psary gm. Continue Reading

  Więcej