O firmie

Kilka słów o nas...

ekoamret

W obecnej formie spółka Ekoamret działa od czerwca 2009 roku.

Właśnie wtedy sformalizowano strukturę, formę organizacyjną i prawną dotychczas prowadzonej wieloletniej działalności zawodowej. Jako firma inżynierska działająca w zakresie projektu, konsultingu, a także realizacji zleceń typowych oraz tych, które wymagają niestandardowego podejścia, gwarantujemy rzetelną realizację powierzonych zadań.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest niezależne doradztwo i konsulting inżynierski. Zadanie to realizuje każdy zatrudniony inżynier w naszej firmie.

Wyróżnia nas fachowość i terminowość.

Tworzymy zespół specjalistów legitymujących się zarówno kompetencjami, jak i dużym doświadczeniem zawodowym. To właśnie wieloletnia praktyka oraz zdobyta przez ten czas wiedza gwarantuje profesjonalne wykonanie zadań. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającym się prawem czy regulacjami dotyczącymi certyfikatów energetycznych i kogeneracji (błękitne, niebieskie).

Stosujemy nabytą wiedzę, wykorzystujemy wyobraźnię, oceniamy rzeczywistość. Tworzymy rozwiązania niezbędne do prawidłowego konstruowania, eksploatacji lub usprawnienia maszyn, instalacji i procesów. Nie obca jest nam również naprawa instalacji biogazowej oraz jej profesjonalny serwis.

Nasze autorskie opracowania przyczyniają się powstania potrzebnych konstrukcji lub do rozwiązania określonego problemu.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą!

Czym się zajmujemy?

1
Technologia biogazu
2
Projektowanie biogazowni
3
Odpady komunalne (sucha fermentacja)
4
Dostawa urządzeń dla biogazowni
5
Sorbent siarkowodoru CELAWEREX
6
Usługi - pomiary